►Farkımız Farklılığımız - Halsiz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır?

5 posters

Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? Empty Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır?

Mesaj tarafından m3rT Ptsi Şub. 28, 2011 9:06 pm

+ne bu?
-forum anne..
+noluyor burda?
-yazı yazıyosun işte...
+öss'yi kazandırıyor mu bari?
-yok..
+çat.. (pc fişi bi hışımla çekilir) yürü test çöz!

- kimle konuşuyorsun?
+ kimseyleee[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] foruma yazı yazıyorum.
- hııı. e sadece sen mi yazıyorsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onlar sana yazmıyor mu
+ yok. interaktif ortam. becerebilen yazıyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayrıca bana yazan yok
- yazmanı istemiyorlardır ondandır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kapat da gel hadi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kek yaptım

-kalk şu bilgisayarın başından diyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yemeğe otur.
+anne dur ya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iki post daha kasiyim geliyorum.
-oğlum yemekler soğudu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kime diyorum ben! hem ne yazıyon[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aaaa falan mı çıkarıcan bilgisayardan?
+yok annecim ya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] forum bu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mükemmel ortam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çok nezih bi yer…
-ne forumu bu? beynini falan yıkıyolar insanların internette[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] görüyorum televizyonda ben…
+of anne...!

+ ne bu şimdi?
- forum anne...
+ nasıl yani öss formu gibi bişey mi
- yok anne burda beğendiğin konulara yorumlarını yazıyorsun herkeste okuyor?
+ ne yani şimdi seni herkes okuyor burada allah bilir görüyorlardır da (kızmaya başlar)
- evet anne zirvelerimiz oluyor.
+ demek sen beni forum die kandırıp neler yapıyorsun haa bundan sonra forum morum yok internette yok bitti senin işin..

-oğlum bu ne
+forum
-xforum gibi mi
+evet
-kodlar aynı mı
+evet sayılır
-hımm açsana kaynağı
+.....

-oğlum n'apıyosun yine o makinanın başında?
+sözlükteyim anne karışma iki dakka..
-bırak o pis şeyleri..

- ne bu uğraştığın?
- forum
- para kazanıyo musun bu kadar uğraşıp?
- yok[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] barış için sevgi için insanlık için bu.
- faturayı baban öderken de şarkılar söylersiniz birlikte.
- zordayım eeey aney aney

_ neye bakıyosun kızım sen iki saattir..
* anne forum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yazı yazıyorum
_ aaaa falan içinmi
* ?? hayır anne çeşitli başlıklar altında istediğini yazıyosun kendi fikirlerine göre..
_ e bunun karşılığında ne alıyosun..
* mutlu oluyorum..
_ ama ben hiç mutlu olmuyorum yarınki sınav sonucunu görünce de baban
mutlu olamayacak sanırım.. zaten hep boş işlerle uğraşırsın..

Cazibeye özel;altunizadenin konuları gösterilmeye çalışılıyor;

-anne bak sana ne göstercem çok komik bi gel oku noolurr..
+neymiş o? hani hangisini okuyom??

-şurda bak altunizade yazıyo ya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] maviyle[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]işte bu onun yazısı

+ee kim bu çocuk?? nerden tanıyon?? bak kızım küfürlü de konuşuyo baban hiç sevmez takılma boşa...

-anne tanımıyorum yaa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öyle o da bu sitede takılıo. komik ama di mi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beğendin di mi anne

+kızım o altunizade küpe de takıyo mu????

-anne ne alaka yaa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben ne diyom sen ne diyon!! tanımıyom dedim ya. off anne yaa...

+aman neyse ben sıkıldım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gidiyom. bak herkese yazma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] herkesle konuşma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanlış anlar erkek milleti.. hadi onu da oku gel de şu
tabağı götür alt komşuya ayıp oluyo kaç gündür...

-anne tamam git yaaa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bi git yaaa.....
m3rT
m3rT
Kurucu
Kurucu

Erkek

3882

Hesabı
Kredi: Forum Bankası

http://www.mertkahveci.com

Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? Empty Geri: Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır?

Mesaj tarafından •P@r@NTeZ• Paz Nis. 17, 2011 1:02 am

Gülmekten yerlere yatacağım Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? 213224
•P@r@NTeZ•
•P@r@NTeZ•
Moderatör
Moderatör

Erkek

86

Hesabı
Kredi: 215

Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? Empty Geri: Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır?

Mesaj tarafından Artemis Paz Nis. 17, 2011 3:17 am

aynen mert sana böyle mi yapıyolar
Artemis
Artemis
Editör
Editör

Erkek

1209

Hesabı
Kredi: 35.000

Mesaj tarafından m3rT Paz Nis. 17, 2011 3:25 am

Hayır Canım, Bu Örnek, (:
m3rT
m3rT
Kurucu
Kurucu

Erkek

3882

Hesabı
Kredi: Forum Bankası

http://www.mertkahveci.com

Mesaj tarafından mr.danger Salı Nis. 19, 2011 2:50 am

Süpermiş Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? 194272 Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? 194272 Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? 194272
mr.danger
mr.danger
Kurucu
Kurucu

Erkek

712

Hesabı
Kredi: Sınırsız

http://djyilmaz.fanbb.net/

Mesaj tarafından •P@r@NTeZ• Salı Nis. 19, 2011 4:38 am

Hala gülüyorum Anneye Forumun Ne olduğu Nasıl Anlatılır? 213224
•P@r@NTeZ•
•P@r@NTeZ•
Moderatör
Moderatör

Erkek

86

Hesabı
Kredi: 215

Mesaj tarafından TraquteR Salı Nis. 19, 2011 9:02 am

hahaha çok komik ya =)
TraquteR
TraquteR
Yardımcı
Yardımcı

Erkek

636

Hesabı
Kredi: 50.000

http://www.turkuazforum.com

- Similar topics